בג'ונסון קלין

אוהבים לתת שירות

המרכז הלוגיסטי של ג'ונסון קלין ממוקם במרכז הארץ, ואנו מתרגשים לארוז עבורכם את המוצרים שאתם הכי אוהבים. אנו מתמקדים באיכות ושירות, כדי להבטיח שתקבלו את החוויה הטובה ביותר. יחד עם צוותנו, אנו מקדישים זמן ומאמצים רבים כדי לשרת אתכם ולהיות חלק מהבית שלכם.

צפה עכשיו

בסניפי הרשת שלנו, תפגשו אנשי שירות ומקצוע כדי להבטיח ללקוחותינו חווית קנייה מושלמת. צוות המומחים שלנו יספק לכם שירות אישי ומותאם, בהתאם לצרכים והעדפותיכם המיוחדות.
המקצוענות והניסיון שלנו מספקים לכם רמה גבוהה של שירות וייעוץ, החל מהתייעצות על מוצרים ועד לסיוע בבחירת הפתרון המתאים ביותר לצרכים האישיים שלכם.

הגאווה הישראלית במוצרים המיוצרים בארץ היא חלק בלתי נפרד מתרבותנו ומהזהות של ג'ונסון קלין. מוצרים הנוצרים בישראל משקפים יצירתיות, חדשנות ואיכות גבוהה שהופכת אותם למוצרים מובילים בשוק העולמי.
יצירת הפתרונות החדשניים והמתקדמים, תהליך הייצור, והתפיסה החדשנית של הבעלים והעובדים - כל אלו מרכיבים חשובים בהפקת מוצרים שיש בהם לכבוש את העולם.

20 סניפים
שירות אישי ומקצועי
מוצרים כחול לבן
מותגים מן העולם

מנהריה בצפון ועד באר שבע בדרום, ג'ונסון קלין מתמקדת בפריסה ארצית של סניפים כדי להבטיח ללקוחותיה פריסה נוחה ונגישה למוצריהם האהובים. בזכות הרשת המתרחבת שלנו, כל אחד יכול למצוא סניף קרוב לו וליהנות מהמוצרים והשירות המקצועי שלנו בסניפים הפרוסים ברחבי הארץ.

יבוא של מיטב המותגים המובילים מכל רחבי העולם מהווה חלק מהתחייבותנו לספק ללקוחותינו רק את המוצרים האיכותיים ביותר.
THE PINK STUFF המוצרים המובילים של המותג כוללים חומרי ניקוי וניקוי מותאמים לשימוש במטבח, בחדרי האמבט ובשאר חללי הבית. עשויים מתרכובות איכותיות וטכנולוגיה מתקדמת.